Od przeszło 25 lat Prolab dba o to by być dla swoich Pracowników najlepszym miejscem pracy. Robimy wszystko, aby nasi Pracownicy czuli się częścią firmy i byli współodpowiedzialni za jej sukces. 

  Współpracę z nami rozpoczynasz od przejrzystego systemu wdrożenia w firmie oraz na stanowisku pracy. Doświadczeni pracownicy będą służyć Tobie wsparciem, dzięki czemu będziesz czuł się komfortowo i szybko zdobędziesz umiejętności związane z wykonywanym zakresem obowiązków.

  W codziennej pracy ważna jest dla nas Pozytywna Energia, którą zarażamy naszych współpracowników. Wierzymy, że Wszystko Jest Możliwe i dzięki naszemu zespołowi możemy realizować Ambitne Cele.

  Czekamy na Twoje zaangażowanie i pomysły, które wspólnie pozwolą nam osiągnąć zadowolenie naszych Klientów. 

Obecnie rekrutujemy:

CV prosimy wysyłać na adres: sekretariat@prolabnaklo.pl

Każdorazowo należy dopisać w treści CV następującą klauzulę, która umożliwia nam kontakt z Państwem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych(Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE(RODO)).

 

X
Add to cart